יתרונות התכנון בכיפוף פחים

יתרונות התכנון בכיפוף פחים

כיפוף פחים

השימוש בטכניקות של כיפוף פחים נפוץ מאוד בעולם הבנייה. למעשה הפח זוהי מתכת קלה לעבודה ולעיצוב. המתכת של הפח יכולה להיות עשויה מאלומיניום, מפלדה, מאבץ או ממתכות אחרות. לפח ישנן תכונות שבזכותן הוא נפוץ בעולם הבנייה כמו למשל העמידות שלו בתנאי לחץ, יכולת הבידוד הגבוהה שלו, משקלו הנמוך, מחירו הזול ועוד. תהליך כיפוף פחים הינו תהליך רב-שלבי אשר דורש מיומנות והיכרות עמו.

שלבי כיפוף פחים 

השלב הראשון בתהליך כיפוף פחים הינו עיבוד המתכת לכדי יריעות ועושים זאת על ידי פעולה הנקראת ערגול. פעולת הערגול מספקת תוצר של משטחי מתכת להם עובי משתנה בהתאם לצרכים. העובי המקובל הינו של כמה מילימטרים בודדים ובתוצר הראשוני, מבלי לבצע שלבים נוספים, ניתן להשתמש למטרות של קירוי החדרים או המחסנים.

שלב נוסף שמבוצע, כאשר נדרש פח בעל צורה אחרת, הוא שלב הכיפוף. בשלב הזה, שכולל במידת הצורך גם חיתוך, ניתן לעגל את יריעות הפח ולקבל מגוון רחב של כיפופים וצורות להתאמה למידות וגדלים ספציפיים. 

חסרונות – האם יש?

את החיסרון שבכיפוף פחים יש כאלו שלא יגדירו כחיסרון של ממש אלא כנתון עבודה שיש לקחת בחשבון מבחינת כמות חומר הגלם. תהליך הייצור של יריעות הפח כולל איבוד רב של חומר גלם ולכן חשוב להצטייד בכמות מספקת לפני תהליך העיבוד. מפעלים מבוססי ייצור המוני מודעים כמובן לפרמטר הזה וחישוב כמות חומר הגלם הנדרשת עבר כיפוף פחים נלקחת בחשבון.

יתרונות

לטכניקת כיפוף פחים  יתרונות רבים והם התאמה לצורה וגודל מדויקים וספציפיים כמו גם שימוש נרחב בטכניקה הזו שמאפשר לכל אחד להתקשר עם ספק או בעל מקצוע שיספק עבורו שירותי כיפוף פחים.

בעידן של היום

חשוב שכיפוף פחים יתבצע יעל ידי מומחים כמו בחברת און הנדסה, איש מקצוע שיש לו את הניסון הדרוש. פעולת כיפוף לא מקצועית עלולה לגרום לא רק לאי התאמה מבחינה מבנה וגודל אלא גם לשימוש לא בטיחותי שעלול אף לעלות בחיי אדם. כיפוף פחים מקצועי מבטיח לכם שקט ורמה מקצועית גבוהה כלפי הלקוחות שלכם ויענה על הצרכים שלכם.

דוגמאות לתוצרים כיפוף פחים:

שילוב של תכנון הנדסי ועריכת מעגלים במקום אחד

פיתוח הרעיון שלכם למוצר מוגמר

ביצוע תכנון בהתאם לתקנים

מידע נוסף

לתיאום פגישת הכרות

רוצה להתקשר ראשון – 0542-393-962

היי, בואו נעבוד ביחד!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

היי, בואו נעבוד ביחד!

השאירו פרטים ונחזור אליכם...