מערך השיווק שלנו

אדורם לשם: ממציא יזם ואיש עסקים.

אדורם התחיל דרכו בתחום הייעוץ האסטרטגי בו התמחה בתחום מוצרי הצריכה וה -Retail בעולם.

לאחר מכן שימש כסגן נשיא לאסטרטגיה ופיתוח עסקי בחברת פארם אפ כאשר בבעלותה היו כ 12 חבורת שונות ובמספר תחומים.

לאחר מספר שנים כמנהל בכיר, המציא אדורם מוצר קטן שעשה שינוי גדול בתעשיית הבשמים: מיכל לבושם המתחבר לכל בקבוק בושם ומאפשר מילוי מחדש ונשיאת הבושם בקלות לכל מקום.

את הרעיון הזה הצליח אדורם להביא לשוק הבינלאומי וגם לבנות סביבות חברה מסחרית המשווקת בעולם מעל 100 מוצרים וכך לקבל כרטיס כניסה למספר רב של רשתות יופי וקוסמטיקה, חברות תעופה, רשתות דיוטי פרי, היפרמרקטים, department stores, pharmacy chains ,ערוצי מכירות בטלוויזיה, שיתופי פעולה עם מותגים בינלאומיים מובילים רבים ועוד.

"אני מאמין שהחיבור לעולם השיווק והמכירה כבר בשלב הראשוני לפיתוח הינו המדריך להצלחה של כל יזם "

אדורם לשם

תערוכות טכנולוגיות בהם השתתפנו​...

התמחותו וניסיונו

היא לקחת רעיון מכל שלב בו הוא נמצא ולהביאו למדף הבינלאומי תוך שימוש בניסיונו, קשריו והפלטפורמה השיווקית שבנה.

פרוייקטים חדשים

אדורם מעורב דרך קבע בכ- 20 פרוייקטים חדשים מידי שנה ומלווה כמנטור או כשותף ממציאים רבים בתחומים שונים של מוצרי צריכה\ מוצרים בני קיימא.

בדיקות ותקנים

הליווי כולל בדיקת שוק, בדיקה מסחרית מעמיקה של 3 הרבדים: ייצור, הפצה, שיווק ומכירות, הבנת ותכנון שרשרת האספקה, נושאי קניין רוחני, ולבסוף יצירת וניהול התקשרות מסחרית נכונה עם הלקוחות או השותפים המתאימים למוצר.

כבר בשבלב הפיתוח יש להתחשב בעלויות ייצור, הרכבה והובהלה.

שימו לב שהמוצר מפותח לפי תקנים המאפשרים מכירה ביעד המתאים לכך

סגירת עסקה מכירה

מריח כמו 7 מיליון דולר

צפו בכתבה המלאה מתוך האתר כלכליסט

7 מיליון דולר ממכירות ב־60 יום – זה מה שקרה כשבקבוקון הבושם למילוי עצמי שהמציא אדורם לשם פגש את המדפים של ענקית הקמעונאות הבריטית בוטס (Boots). חג המולד האחרון היה שמח במיוחד עבור לשם והחברה שהקים לחדשנות במוצרי צריכה, כשהבין שמכירות החג סידרו לו מקום קבוע במדפים של 3,000 סניפי הקמעונאית. לשם מעריך כי החברה תרשום מכירות של 15 מיליון דולר במוצר זה בלבד בשנה הראשונה.

"לקח לנו שנתיים להיכנס לבוטס", מספר לשם. "הם ערכו על המוצר בדיקות כמו האם הבקבוקון משנה את הצבע של הבושם, האם הוא גורם לתגובה אנטי־בקטריאלית וכמה לחיצות הספריי נותן. להיכנס לרשת כזאת זה כמו מבצע צבאי: אחרי המחקר זה עובר לשיווק, ומספיק שהמנהלת תצא לחופשת לידה כדי שלא תעלה על המדף".

המוצר, המאפשר מילוי בקבוקון קטן בבושם לנסיעות או לנשיאה בתיק, בסוף כן עלה על המדפים והגיע לצרכנים בבריטניה בשיא בהלת הקניות של חג המולד. בכך סגר את הרבעון האחרון של 2011 במכירת 30 מיליון בקבוקי בושם בבוטס. "הכל תקתק. הם החליטו על צבע, אריזה ומיקום. בימי ההדרכה כל מוכרנית בבוטס לומדת להמליץ על המוצר שלי לכל מי שקונה בושם".

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר

היי, בואו נעבוד ביחד!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

היי, בואו נעבוד ביחד!

השאירו פרטים ונחזור אליכם...